משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה קסדת אופניים לילדים

קסדת אופניים לילדים

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO אימוג'י

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO אימוג'י
119 ₪

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO כחול

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO כחול
119 ₪

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO אדום

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO אדום
119 ₪

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO כוכבים שחור לבן

קסדת אופניים לילדים RED דגם CITY PRO כוכבים שחור לבן
119 ₪

קסדת אופניים לילדים RED דגם USA FLAG

קסדת אופניים לילדים RED דגם USA FLAG
119 ₪

קסדת אופניים לילדים RED דגם KID FLOWER

קסדת אופניים לילדים RED דגם KID FLOWER
119 ₪

קסדת אופניים לילדים RED דגם KID STARS

קסדת אופניים לילדים RED דגם KID STARS
119 ₪

כל הילדים ללא יוצא מן הכלל אוהבים ורוכבים על אופניים או כלי אחר על גלגלים. מטבע הדברים הילדים נמצאים בסיכון גבוה לנפילות, התנגשויות ותאונות. ילדים הם קהל צעיר וחסר ניסיון אשר עושה את צעדיו הראשון ברכיבה, ועל כן הסיכונים הם בלתי נמנעים.

סטטיסטית מרבית  תאונות הילדים הן עצמאיות וללא מעורבות של צד ג'. המשמעות היא שמרבית התאונות נובעות מנפילות, התנגשויות וכדומה. ילדים עדיין מסגלים ומפתחים יכולות רכיבה ושליטה על הכלים, ובאופן טבעי עקומת הלמידה גורמת לנפילות וחבלות. כאן נכנסת לתמונה קסדה אופניים לילדים, אשר לה חשיבות עליונה והיא פריט חובה לכל רוכב בכלל וילדים בפרט. 

 

חשיבות חבישת קסדה לאופניים לילדים

מחקרים רבים במדינות שבהן חובה לחבוש קסדת אופניים לילדים וקסדות אופניים למבוגרים הוכיחו, כי חבישת קסדה מפחיתה את הסיכון לפגיעת ראש ב- 85% (!). תפקידה של הקסדה היא לספוג את אנרגיית החבטה ולהגן על הראש מנזקים בעלי השלכות קשות לפעילותו התקינה של המוח. 

ראשית, על מנת שקסדת אופניים לילדים אכן תבצע את תפקידה במקרה הצורך, חשוב שתהיה בבעלת תו תקן  אירופאי או אמריקני (כולל פירוט התקן). משמעות התקן שהקסדה נבחנה ועמדה בתקני איכות מחמירים לתת מענה במקרה של תאונה. מעבר לכך, יש להקפיד על מידה מתאימה לילד ולא להעביר קסדה ישנה מההורים או האחים הגדולים. קסדת אופניים לילדים אמורה להתאים בצורה נוחה ומהודקת לפניו של הילד, אך לא בצורה הדוקה מדי הגורמת אי נוחות, כך שהילד יוכל לרכב איתה על ראשו לזמן רב ו"לשכוח" מקיומה. חשוב לחנך את הילדים לסגור את הקסדה בכל עת, רכיבה עם קסדת אופניים לילדים אשר איננה סגורה, כמוה כרכיבה ללא קסדה. 

 

סוג הקסדה והתאמתה לרוכב ולפעילות

מבחינת סוג הקסדות לילדים, ישנן קסדות אופניים לילדים איכותיות אשר הינן קלות משקל ובעלות חומרים ידידותיים אשר אמורים למנוע זיעה וגירוי לקרקפת. בנוסף, יש להקפיד על קסדה התואמת את סוג הרכיבה וזוויות הראש של הרוכב, אופניים חשמליים, קורקינטים חשמליים, רולרבליידס, סקטבורד וכד'. העלויות אינן משמעותיות ומומלץ להחליף את הקסדה כאשר היא מתבלה, אם האבזם אינו תקין, או כבר אינה מתאימה לראשו של הילד. 

כאמור חבישת קסדה אופניים לילדים הוכחה כיעילה למניעת פגיעת ראש, מוח ופנים. מרבית קסדות האופניים לילדים עשויות פוליסטרן מוקצף, כך שבזמן הפגיעה הקצף נמעך ונשבר. כדי שהקסדה תמשיך למלא יעודה גם לאחר המכה הראשונית, הקסדה מצוידת במעטה פלסטיק דק אשר תפקידו לשמור על כל חלקי הקסדה במקום.

אל תרשו בשום אופן לילד לרכב ללא קסדה. הדרך הכי טובה להרגיל ילדים לחבישת קסדה אופניים לילדים היא כבר מגיל מאוד צעיר, כבר כאשר הם רכובים על תלת אופן, וכך להטמיע בהם את ההרגל שקסדה היא חלק בלתי נפרד מרכיבה. כמובן שמעבר לכך, ניתן לראות היום הרבה כוכבי נוער ומפורסמים, דוגמת נועה קירל ושלומית מלכה, עושים קמפיינים לקסדות, מה שמאוד מקל על הילדים להזדהות עם מודל החיקוי שלהם, ולאמץ חבישת קסדת. גם החוק הקובע כי ילד עד גיל 18 חייב לחבוש קסדה. 


רשת אופנוסייקל המשווקת מגוון רחב של אופניים חשמליים, קורקינטים חשמליים ואביזרים לאופניים חשמליים, מוכרת מגוון קסדות אופניים לילדים מסוגים שונים ובמחירים מגוונים: קסדה לאופניים חשמליים, קסדה מלאה לאופניים, קסדות פול פייס לאופניים וקסדות אופניים למבוגריםלרשת אופנוסייקל מספר סניפים בגוש דן ופעילות ענפה באתר האנטרנט של של החברה. לבחירת קסדה ייעודית המותאמת לצרכי ילדיכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית בטלפון מספר: 073-3989900 או באמצעות נקודות המכירה לטובה קבלת ייעוץ והתאמת קסדה מתאימה לילדיכם, כי... קסדה לילדים מצילה חיים.

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים