משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה קסדות פול פייס לאופניים

קסדות פול פייס לאופניים

כל מי שרוכב על אופניים מכיר את הדילמה בין קסדה פתוחה אשר ממקסמת את תחושת החופש שמלווה רכיבה על אופניים, לבין קסדת פול פייס אשר מגנה על חלקו הקדמי של הפנים, השיניים והלסת. אם תבדקו את הסטטיסטיקה של עמותת "אור ירוק" למאבק בתאונת הדרכים התשובה היא חד משמעית – קסדת פול פייס מצילה חיים.

עד לאחרונה התחלקו רוכבי האופניים לשתי קבוצות, הקבוצה הבטוחה והקבוצה שמתפללת, או במילים אחרות, רוכבים שמשתמשים בקסדה פתוחה. לא משנה אם אתה רוכב בשטח או בכביש – נסיעה על דו גלגלי מזמינה סכנות לרוכב. אין כמעט רוכב שלא חווה נפילות ותאונות, כאשר ההשלכות יכולות להיות הרות אסון. חבלה קלה במקרה הטוב, או שיקום הלסת במקרה הרע. 

 

אם כבר קסדה, רק פול פייס 

בשנים האחרונות אני עדים לשינוי תודעתי בנושא רכיבה עם קסדה. התהליך מבורך, אך אנחנו עדיין לא שם. רוכבי  רבים, בעיקר צעירים, רוכבים עם קסדה פתוחה, בעיקר בכדי לצאת מידי חובה, ואינם מבינים את ההשלכות במקרה של תאונהרוכבי אופניים חשמליים חשופים בכביש, מהירות הנסיעה שלהם איטית ואינה מאפשרת לחמוק ממפגעים וכלי רכב, ורוכבים צעירים אינם מכירים את חוקי התעבורה – סיבות אלו ואחרות מגדילות את הסטטיסטיקה משמעותית להפגע מרכיבה על אופניים. גם בשטח המצב לא יותר טוב, עם  סיכונים כמו נסיעה על סלעים ובמדרונות תלולים אשר מהווים סיכון לרוכב.   

בכל מקרה של התנגשות עם אופניים, הרוכב נוטה לעוף קדימה, לעבר כיוון הרכיבה ומכאן שחלקו הקדמי של הפנים, דהיינו הסנטר והלסת פגיעים במיוחד. תפקידה של קסדת פול פייס לאופניים היא להגן על הראש וחלקו הקדמי של הפנים באופן אופטימלי. קסדה מלאה לאופניים היא אמנם מעט חמה יותר מקסדה פתוחה, אך היתרונות הם לאין ערוך. קסדות פול פייס מודרניות בנויות עם תעלות אוורור מובנות ופתחים אשר מסייעים לרוכב להתמודד עם החום, כאשר הפתח הקדמי משמש מעין כונס אויר המסייע להזרמת האויר לכיוון הפנים. לצד זאת, לקסדה מבנה אוירודינמי ייחודי למניעת רעשים והתנגדות אויר בעת הרכיבה, וכמובן משקל של כ- 1 ק"ג.    

 

כיצד לבחור קסדת פול פייס לאופניים

ראשית, להזכיר ע"פ התקנות קיימת חובה בחבישת קסדה או קנס של 250 ש"ח. אז כך או כך אתם חייבים בקסדה. כמו שאמרנו, אם כבר קסדה, אז רק פול פייס. בבואכם לרכוש קסדת פול פייס ישנם כמה מרכיבים עיקריים לקחת בחשבון: 

  • איכות החומרים מהם עשויה קסדה לאופניים חשמליים משפיעה על חוזק הקסדה ומשקל – טכנולוגיית חומרים מתקדמת תעניק הגנה טובה יותר לראש והקסדה תהיה קלה משמעותית מה שיקל מאוד על הרוכב. 

  • התאמה לראש – לא ניתן להכביר במילים אודות חשיבות התאמת הראש לקסדה. חשוב לרכוש קסדה חדשה אשר מותאמת אישית לרוכב. קסדת אופניים לילדים וקסדת אופניים למבוגרים צריכות להתאים להיקף הראש של הרוכב ולא ללחוץ במצח או בחלקו האחורי של הראש, אלא מעט בלחיים. 

  • נוחות ואוורור – גם כאן, טכנולגיית האוורור תעשה הבדל גדול בתחושה של "להיות עם ולהרגיש בלי". בנוסף לכך, יש חשיבות לריפודים פנימיים אשר ניתנים לשטיפה ופירוק בקלות, כמו חומרים ידידותים אשר סופגים זיעה ונוחים לעור הפנים. 

  • תקן בטיחות – חשוב לבדוק כי הקסדה בעלת תקן בטיחות. המשמעות היא שהקסדה עברה בדיקות בטיחות ואושרה לשימוש. 

בשורה התחתונה, אתם לא אמורים להיות מומחים לקסדות, הפתרון הקל הוא להגיע לאחד הסניפים של רשת אופנוסייקל ולהיעזר באיש מקצוע אשר מתמחה בתחום ויתאים לכם את הקסדה האידאלית למבנה הראש ועומק הכיס. בנוסף ניתן לבצע נסיעת מבחן עם הקסדה ולוודא שאכן עשיתם את הבחירה הנכונה. ניתן לרכוש אביזרים לאופניים חשמליים בכל אחת מנקודות המכירה בגוש דן, או באתר האינטרנט של רשת אופנוסייקל - אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים אשר מספקת משלוח עד לבית הלקוח. לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 073-3989900 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

נסיעה מהנה, ותזכרו, עם בטיחות לא משחקים, רק קסדת פול פייס!

 

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים