משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה קסדה לאופניים חשמליים

קסדה לאופניים חשמליים

קסדה בראש טוב. עכשיו זה חובה ע"פ התקנות, החל מתאריך 1 לספטמבר 2019, כל רוכב ובכל גיל מחויב בחבישת קסדה בשעת רכיבה על אופניים חשמליים. הסנקציה בצד התקנות היא קנס של 250 ש"ח ולפי הפרסומים, צפויה להגיע עד ל- 1,000 ש"ח.

 

תאונות הדרכים לאופניים חשמליים – מכת מדינה

הפופולריות של האופניים החשמליים צברה תאוצה משמעותית בשנים האחרונות וכבישי הארץ התמלאו ברוכבים. ע"פ הערכות משרד התחבורה מדובר בכ-200 אלף זוגות אופניים חשמליים, ונראה שמדובר במספרים שרק הולכים וגדלים. לצד היתרונות הרבים הגלומים ברכיבה על אופניים חשמליים כמו ניידות, תחזוקה זולה והורדת זיהום האויר- החלה עליה חדה בתאונות הדרכים בהן היום מעורבים רוכבי אופניים חשמליים. בהיעדר נתיבי תחבורה מסודרים לאפוניים ברוב חלקי הארץ, רבים מהרוכבים נוסעים בכבישים לצד המכוניות, מה שבאופן בלתי נמנע מוביל לתאונות דרכים מצערות. 

ע"פ דיווחי משרד התחבורה, רק בשנה החולפת נהרגו 17 רוכבי אופניים מתאונות דרכים (!). התאונה הידועה מכולם אולי, הוא מותו של ארי נשר, בנו של הבמאי אבי נשר, אשר נדרס ע"י נהג, אשר ע"פ החשד נהג תחת השפעת אלכוהול. תאונה זו העלתה את המודעות לסכנות הטמונות ברכיבה על אופניים חשמליים והביאה את מקבלי ההחלטות להרחיב את התקנות בצורה משמעותית. לצד הרחבת התקנות, שודרגו יכולות האכיפה והוענקו סמכויות אכיפה גם לפקחי הרשויות המקומיות. בנוסף הוגבל ההספק ל- 250 וואט בלבד ומהירות של 25 קמ"ש, כאשר הנסיעה מותרת מגיל 16 בלבד. בנוסף נעשו תיקוני חקיקה להחמיר על רכיבה שלא כחוק וסנקציות על יצרנים ומעבדות אשר יפתחו את מהירות הכלים מעל ל- 25 קמ"ש. 

 

קסדה לאופניים מצילה חיים

כמו רוכבי אופנועים וקטנועים אשר חשופים מטבע הדברים בכביש, אופניים חשמליים על אחת כמה וכמה. בעוד אופנעים וקטנועים כפופים לכללי התעבורה ולהם כוח ומהירות, הרי האופניים פעמים רבות משתחלות בין הרכבים, לעיתים נגד הכיוון, ואילו הרבה מן הרוכבים הם ילדים אשר אינם בקיאים בתמרורים וחסרים את הניסיון לקרוא את התנועה ולזהות את הסכנות בכביש. 

במקרה של תאונה הגוף חשוף למכות ונפילות ולמכות השלכות הרות אסון. בשנה שעברה נפגעה הדוגמנית שלומית מלכה מנפילה ברכיבה, יחסית איטית, בשדרות רוטשילד, וכתוצאה מכך אושפזה במצב של קומה למשך מספר ימים. מקרה זה מדגיש ביתר את החשיבות של חבישת קסדה בעת הרכיבה והגנה על הראש. מחקרים רבים במדינות שבהן חובה לחבוש קסדות אופניים לילדים וקסדות אופניים למבוגרים הוכיחו, כי חבישת קסדה מפחיתה את הסיכון לפגיעת ראש ב- 85%. לכן בדומה לרכיבה על כל כלי דו גלגלי מומלץ להצטייד לא רק בקסדה טובה, אלא גם במיגון לרוכב אופניים חשמליים נוספים כמו מעיל ממוגן כתפיים ומרפקים ומגנים לרגליים וברכיים ואביזרים לאופניים חשמליים כמו: מראות לאופנייםפנס לאופניים חשמליים או מחזיק טלפון לאופניים.

 

כיצד לבחור קסדה לאופניים חשמליים שתעשה את העבודה

ראשית חשוב לבחור קסדה תקנית איכותית, שלא התיישנה יתר על המידת, נוחה ומהודקת לפניו של הרוכב. המשמעות של של קסדה תקנית, מעידה כי הקסדה נבחנה, אושרה ועומדת בתקני הבטיחות, עם יכולת ספיגת אנרגיה גבוהה במקרה של תאונה. בנוסף חשוב להקפיד על ריפוד ידידותי לפנים אשר אמור למנוע זיעה וגירוי לקרקפת. ככלל אצבע, קסדות איכותיות עולות מעט יותר, והן גם קלות יותר (כ- 200 גרם). בנוסף תמיד ללכת על בטוח ולחבוש קסדה סגורה, אשר מגינה על חלקו הקדמי של הפנים במקרה של נפילה קדימה. 


רשת אופנוסייקל, משווקת מגוון רחב של אופניים חשמליים, קורקינטים חשמליים ואביזרים לאופניים חשמליים, לרבות קסדות שונות ומגוונות, לילדים ומבוגרים, קסדות פול פייס לאופניים וקסדה מלאה לאופניים. ניתן לרכוש אביזרים לאופניים חשמליים בכל אחת מנקודות המכירה בגוש דן, או באתר האנטרנט של החברה אשר מספקת משלוח עד לבית הלקוח. לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 073-3989900 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים