משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה קסדה מלאה לאופניים

קסדה מלאה לאופניים

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

קסדת אופניים JUST1 דגם J39 צבע RECTOR טיט-צה

קסדת אופניים JUST1 דגם J39 צבע RECTOR טיט-צה
890 ₪

קסדת אופניים JUST1 דגם J39 צבע RECTOR כת-שח

קסדת שטח JUST1 דגם J39 צבע RECTOR כת-שח
890 ₪

קסדת אופניים JUST1 דגם J39 צבע RECTOR צה-כח מט

קסדת שטח JUST1 דגם J39 צבע RECTOR צה-כח מט
890 ₪

קסדת אופניים JUST1 דגם J39 צבע ROCKSTAR

קסדת שטח JUST1 דגם J39 צבע ROCKSTAR
990 ₪

לאחרונה אנו עדים לגידול משמעותי בתאונות בקרב רוכבי האופניים החשמליים. יותר ויותר מבוגרים ובני נוער מוצאים את עצמם מעורבים בתאונות דרכים תוך כדי שימוש באופניים חשמליים. פעמים רבות חבישת קסדה לאופניים חשמליים תעשה את ההבדל בין חבלות קלות, לנזקים בלתי הפכים. להלן מאמר בנושא קסדה מלאה לאופניים. 

 

מחקרים רבים מראים – קסדה בראש טוב

ע"פ עמותת "אור ירוק", העמותה למאבק בתאונות הדרכים בישראל, עשרות מחקרים מראים באופן חד משמעי שחבישת קסדת אופניים לילדים או חבישת קסדות אופניים למבוגרים בעת רכיבה על אופניים מפחיתה את הסיכון לפגיעת ראש ב- 85%.  מחקרים אלו מסתמכים על מדינות כמו ארה"ב, אירופה אוסטרליה וניו זילנד. בנוסף, על פי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, 30% מהפגיעות בזמן תאונה של רוכב אופניים, הן פגיעות ראש אשר גורמות למקרי מוות ותאונות קשות. הפתרון למקרים אלו הוא חבישת קסדות פול פייס לאופניים המצמצמת את הסיכוי לפגיעה משמעותית בכ- 80% מהמקרים.

 

אם כבר קסדה לאופיים, אז רק קסדה מלאה לאופניים

שוק הקסדות מציע מגוון רחב של מוצרים. החלטנו להתמקד בקסדה מלאה לאופניים. בדומה לרכיבה על אופנועים וקטנועים, במקרה של תאונה או נפילה הרוכב בד"כ צפוי ליפול קדימה לכיוון התנועה, ולכן יש חשיבות מכרעת לא רק לא הגנה על הראש והמוח על גם על החלק הקדמי של הפנים והסנטר. קסדה מלאה לאופניים מציעה הגנה מקיפה לראש ולפנים, ולכן היא בטיחותית יותר. קסדה מלאה לאופניים מומלצת בעיקר לרוכבים צעירים וחסרי נסיון אשר חווים נפילות רבות ולעיתים תכופות. מרבית בני הנוער אינם בקיאים בחוקי התעבורה ומוצאים את עצמם פעמים רבות בהתנגשויות עם כלי רכב או כלים דו גלגליים אחרים. על כן חשוב להבין שעם רכישת אביזרים לאופניים חשמליים- קונים גם קסדה מלאה. אם אתם הורים, בשום אופן אל תרשו לילדכם לרכב ללא קסדה מלאה.

ברכישת קסדה מלאה לאופניים חשוב להקפיד על קסדה בעלת תו תקן אירופאי או אמריקני. המשמעות היא שהקסדה עברה בדיקות בתנאים של תאונה ונמצאה מתאימה. בנוסף, יש להקפיד שהמידה תהיה תואמת את גדול הראש ותהיה הדוקה אך לא הדוקה מדי. רצוי להקפיד גם על חומרים איכותיים מונעי זיעה וגירוי לקרקפת, אשר יהפכו את חבישת הקסדה לחוויה ידידותית למשתמש.  

 

קסדה לאופניים חשמליים - חובה ע"פ חוק 

ע"פ התקנות, החל מתאריך 1 לספטמבר, 2019. כל רוכב ובכל גיל מחויב בחבישת קסדה בשעת רכיבה על אופניים חשמליים. הקנס הקבוע בתקנות הוא 250 ש"ח וצפוי אף לגדול ולהגיע לכ- 1,000 ש"ח. לצד הרחבת התקנות, שודרגו יכולות האכיפה והוענקו סמכויות אכיפה גם לפקחי הרשויות המקומיות. בנוסף הוגבל ההספק ל- 250 וואט בלבד ומהירות של 25 קמ"ש, כאשר הנסיעה מותרת מגיל 16 בלבד. בנוסף נעשו תיקוני חקיקה להחמיר על רכיבה שלא כחוק וסנקציות על יצרנים ומעבדות אשר יפתחו את מהירות הכלים מעל ל- 25 קמ"ש. אז אם החלטתם לרכוש אופניים חשמליים, אנא הקפידו על רכיבה בהתאם לחוקי התעבורה. השתמשו בנתיב הימני תוך התחשבות בהולכי הרגל ובנהגים. האזנה למוסיקה באוזניות אסורה בהחלט, וכמובן חשוב להקפיד על חבישת קסדה מלאה במהלך הנסיעה. 


רשת אופנוסייקל, משווקת מגוון רחב של אופניים חשמלייםקורקינטים חשמליים ואביזרים לאופניים חשמליים, לרבות קסדות שונות ומגוונות, לילדים ומבוגרים, קסדה מלאה לאופניים, קסדות פול פייס לאופניים וקסדה לאופניים חשמליים. ניתן לרכוש אביזרים לאופניים חשמליים בכל אחת מנקודות המכירה בגוש דן, או באתר האינטרנט של החברה אשר מספקת משלוח עד לבית הלקוח. לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 073-3989900 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים