משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה קורקינט חשמלי קל

קורקינט חשמלי קל

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

קורקינט חשמלי GoWheels EX-Pro

קורקינט חשמלי GoWheels
2190 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-8

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-8
3000 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels EX8S

קורקינט חשמלי GoWheels
3590 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels EX-Power

קורקינט חשמלי GoWheels
3990 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Tiger 8

קורקינט חשמלי GoWheels
3990 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-9

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-9
4290 ₪
3999 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade 9

קורקינט חשמלי GoWheels
4900 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels s EX-Monster

קורקינט חשמלי GoWheels
4990 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade 9 23A

קורקינט חשמלי GoWheels
5900 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade X

קורקינט חשמלי GoWheels
7990 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Tiger 10

קורקינט חשמלי GoWheels
8500 ₪

מהפכת הקורקינטים החשמליים עזבה מזמן את התחנה ואנו בעיצומה ממש. האובולוציה התפתחה לכלים קלים, מהירים ובעלי ביצועים מרשימים. כמו בעולם הסלולרי והמחשבים הניידים, כולם רוצים אותם כמה שיותר חזקים וכמה שיותר קלים וניידים.

כולם, אבל כולם עומדים על שני גלגלים לאחרונה. הייטקסטים, אמהות, סטלנים, יו ניימ איט. בסביבה האורבנית המנצח הגדול הוא הקורקינט החשמלי. חלק גדול מהצלחתו של הקורקינט- טמונה במשקלו. מסתבר שלא רק בעולם האנושי דיאטה הופך אותך להרבה יותר מבוקש. 

הקורקינט החשמלי שפעם היה כלי כבד, עבר מהפך עם התפתחות ומזעור עולם החשמל והאלקטרוניקה. השילוב של שלדה מצינורות אלומיניום קלים יחד עם סוללה המאפשרת נסיעה ארוכת טווח, היא למעשה המתכון הסודי של המנה המנצחת הזאת שנקראת קורקינט חשמלי.

בפועל החלק הכבד בקורקינט הוא הבית של הסוללה, אותה סוללה, היא סוללת ליתיום המוכרת לנו מהמכשיר הסוללרי שלנו. הסוללה מסייעת למנוע לסובב את הגלגלים כאשר בקרת המהירות באמצעות ידית הכידון, כאשר שאר המרכיבים הם צינורות שלדת אלומיניום ופלסטיק קשיח.

 

היסטוריה של הקורקינטים החשמליים -  על קצת המזלג

הקורקינט קטן המימדים פותח אי שם באירופה בסוף המאה התשע עשרה. לאחר מכן נעשתה התקדמות ע"י חברה אמריקאית, אשר הפעילה את הקורקינט באמצעות מנוע בנזין של רכבות, שבזמנו היה כבד, מסורבל וכמובן פלט עשן רב והרעיש. בהמשך פותח דגם חשמלי, אך עולם הסוללות טרם הבשיל לכדי הסעת הכלים למרחקים משמעותיים. רק בשנות השמונים, עם התפתחות הסוללות וכניסת הייצור ההמוני בסין החלו להמכר קורקינטים שנסעו במהירות של 30 קמ"ש ויותר. להזכירכם, בשלב זה מדובר בצעצוע לילדים בלבד. 

 

משקל של קורקינט חתיך

אם אי שם בתחילת דרכו הוא שקל יותר מ- 100 ק"ג, הרי היום מדובר על קורקינטים במשקל של 10-13 ק"ג ואפילו 6 ו- 8 ק"ג (!) כמובן שהמשקל מושפע מסוג הסוללה, קוטר הגלגלים וכו'. כמו מחשב נייד, הקורקינט הפך עמיד יותר, דקיק וקליל במיוחד, ובעל טווח נסיעה המאפשר שימוש יום-יומי.  

היצרנים הבינו שסוד ההצלחה של קורקינט חשמלי 48v נעוץ בניידותו. מה שהופך את הכלי לפופולרי במיוחד הוא משקלו, מי שמחפש קורקינט משלו ואינו מסתפק בקורקינט שיתופי, יפגוש את סוגיית הגניבות. אף אחד לא רוצה לקשור את הקורקינט ברחוב ולחזור ולגלות שהוא לא שם. סיבה נוספת לחשיבות המשקל, היא נשיאת הכלי שמהווה חלק בלתי נפרד מהחוויה. לעלות הביתה, למשרד, למכון כושר, לרכבת וכו'. בסופו של יום, יש זמן לא מבוטל בו צריך לשאת את כלי בין הנסיעות, כך שלמשקל ואמצעי הנשיאה יש משמעות ממשית ברכישת הכלי. סוגיית המשקל הופכת אותו לפופולרי במיוחד גם בקרב תושבי הפריפריה אשר נוסעים איתו לתחנת הרכבת הסמוכה לביתם, ומשם למקום העבודה. למרות משקלו הקל והמראה הידידותי של הקורקינט, חשוב לזכור שכמו בכל נסיעה על כלי רכב בכבישים יש צורך בנסיעה זהירה ולכבד את הולכי הרגל וחוקי התנועה. מעבר לכך הנסיעה בקורקינט מחייבת חבישת קסדה לאופניים חשמליים ולקורקינט חשמלי על פי החוק ורצוי גם אמצעי מיגון לרוכב אופניים חשמליים. נסיעה מהנה ובטוחה. 

קורקינט חשמלי קל ברשת אופנוסנטר

 

רשת אופנוסייקל, מייצרים ומפיצים מגוון קורקינטים חשמליים קלי משקל וניידים במיוחד. הרשת יצאה במבצע מיוחד עם מימון של 36 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. החברה גם מאפשרת מכירת קורקינט חשמלי מתקפל באתר החברה ומשלוח עד לבית הלקוח. ניתן ליצור קשר עם נציג החברה לטובת איפיון צרכים והתאמה אופטימלית לצורכי הרוכב. לחברה מספר סניפים ונקודות מכירה ברחבי גוש דן והם מעניק שירות של תיקון קורקינט חשמלי ותיקון אופניים חשמליים ע"י טכנאים מנוסים. חשוב לזכור בסופו של יום מדובר בכלי רכב לכל דבר ועניין, על כן קיימת חשיבות מיוחדת לרכוש קורקינט מיצרן או מפיץ אשר יעניק תחזוקה שוטפת וחלקי חילוף במעלה הדרך- כך תוכל לעשות השקעה נבונה ולהנות מהקורקינט במשך זמן רב. 

 

רוצים ללמוד ולהבין יותר טוב את האפשרויות העומדות לרשותכם בעת רכישת קורקינט חשמלי קל. היכנסו לאתר האנטרנט של רשת אופנוסייקל, וקבלו ייעוץ טלפוני בטלפון מספר: 073-3989900 על הקורקינט החשמלי שהכי מתאים לצרכים האישיים שלכם. 
באתר אופנוסייקל תוכלו לרכוש אונליין אביזרים לאופנים חשמליים הכוללים תיק לקורקינט חשמלי, קסדה מלאה לאופניים, מטען לאופניים חשמליים, מחזיק טלפון לאופנייםקסדה לאופנים חשמליים ועוד. לפרטים התקשרו לטלפון או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

 

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים