משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה קורקינט חשמלי מתקפל

קורקינט חשמלי מתקפל

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

קורקינט חשמלי GoWheels EX-Pro

קורקינט חשמלי GoWheels
2190 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-8

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-8
3000 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels EX8S

קורקינט חשמלי GoWheels
3590 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Tiger 8

קורקינט חשמלי GoWheels
3990 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels EX-Power

קורקינט חשמלי GoWheels
3990 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-9

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-9
4290 ₪
3999 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade 9

קורקינט חשמלי GoWheels
4900 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels s EX-Monster

קורקינט חשמלי GoWheels
4990 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-10

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-10
5290 ₪
4999 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade 9 23A

קורקינט חשמלי GoWheels
5900 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade X

קורקינט חשמלי GoWheels
7990 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם 10X

קורקינט חשמלי ZERO דגם X10
8900 ₪
8190 ₪

הקורקינט חשמלי הוא הטרנד הלוהט ברחובות ישראל. הרבה גלגולים עברו מאז הקורקינט היה צעצוע לילדים בלבד. עם האבלוציה של הקורקינטים החשמליים, ניתן למצוא היום כלים שונים ומגוונים, בגדלים עוצמות שונות וכמובן מתקפלים וקומפקטים המיועדים תת מענה למבוגרים וצעירים כאחד. 

הקורקינט החשמלי הפך לכלי תחבורה לגטימי. קטן,זריז ומשתלם במיוחד. בדיוק כמו בעולם הטלפונים הסלולרי, נולד הצורך לכלי תחבורה קל, אמין ונייד, אשר יכול  לתת מענה בשעת הצורך. הקורקינט החשמלי אכן נותן מענה לתחבורה בכל זמן ובכל מקום, אפשר לקפל אותו בשניות להכניס לתא המטען ובלחיצה אחת או שתיים- יש לכם גלגים לדרך.  

 

מעבר מאופניים חשמליים לקורקינט חשמלי 

לאחרונה אנו עדים לתופעה בה הקורקינט החשמלי אט אט תופס את מקומם של האופניים החשמליים. החסרונות של האופניים החשמליים מובנים, הם כבדים, מסורבלים וצריך לשאת את הסוללה של האופניים החשמליים לכל מקום. מעבר לכך, לעיתים אין מנוס מלהשאיר אותם ברחוב ולהסתכן בגניבה מצערת. הקורקינט החשמלי כאמור נותן מענה לכל אותם חסרונות. בתחילה גם הוא היה גדול ממדים, אולם לאחרונה אנו עדים לקורקינטים קלים וניידים אשר ניתן לשאת לכל מקום ובלי להתפשר על העוצמה וחויית הנהיגה. רשת אופנוסייקל האחות הקטנה של רשת אופנוסנטר, מייצרת ומפיצה קורקינטים חשמליים באיכות וברמה גבוהה, אשר מאפשרים להנות מביצועים ואמינות יחד עם  ניידות- וכל זה במחיר לכל כיס. הרשת יצאה במבצע מיוחד של 36 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה והצמידה תג מחיר העומד כל כ-50 ש"ח לחודש לתכשיט הזה. 

 

קורקינט חשמלי -  זה כבר מזמן לא כלי לילדים

הקורקינטים החשמליים החדשים הם מזמן לא צעצוע ובטח לא מיועדים לילדים. בחוויה העירונית הוא מביס את התחבורה הציבורית בקלילות, את האופניים החשמליים ובטח את כלי הרכב. 

לאחרונה ישנו גידול משמעותי במכירות גם באיזורי הפריפריה. הפקקים הקשים מהווים אתגר של ממש לתושבי הפריפריה ולכן רבים מעדיפים לאחסן בתא המטען של הרכב קורקינט חשמלי 48v וקומפקטי. את הרכב מחנים בתחנת הרכבת וכך חוסכים, גם זמן יקר, גם דלק ובהחלט תשלום עבור חניה, אשר כידוע בתל אביב מצריכה פתיחת קופת גמל. 

סטטסטית, הנהג הממוצע מבלה בין שעה לשעה וחצי בפקקים לכל כיוון, הקורקינט מאפשר נסיעה שקטה ברכבת ואת הזמן היקר לבלות בחיק המשפחה ולהנות מגידול הילדים. 

 

כולם מעדיפים קורקינט מתקפל  

היום כבר כולם יודעים, אם כבר קורקינט, אז רק מתקפל, אחרת מעקרים את היתרונות המהותיים של הכלי הנפלא הזה (בדרך כלל מדובר בקיפול הכידון והמזלג לכיוון המשטח עליו עומד הרוכב). קורקינט מתקפל ניתן לקחת לים, לשיעורי ספורט (מבלי להשאיר ברחוב), ללימודים וסתם לנסוע לעבודה בבוקר. אז תזכרו, אם כבר קורקינט – רק מתקפל. 

פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא נושא המשקל. קיימת הגבלה בחוק על משקל הקורקינט ל- 30 ק"ג, אך הקורקינטים הנמכרים ביותר הוא בטווח משקלים של 10-15 ק"ג, זאת כמובן לשמור על יתרון הניידות. רוצים ללמוד ולהבין יותר טוב את האפשרויות העומדות לרשותכם בעת רכישת קורקינט חשמלי מתקפל. ניתן להיכנס לאתר האנטרנט של רשת אופנוסייקל, ולקבל ייעוץ טלפוני בטלפון מספר: 073-3989900 על הכלי שהכי מתאים לצרכים האישיים שלכם. 
באתר אופנוסייקל תוכלו לרכוש אונליין אביזרים לאופנים חשמליים הכוללים תיק לקורקינט חשמלי, מיגון לרוכב אופניים חשמליים, מטען לאופניים חשמליים, מטען לקורקינט חשמליקסדה לאופנים חשמליים ועוד. לפרטים התקשרו לטלפון או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

 

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים