משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה קורקינט חשמלי גדול

קורקינט חשמלי גדול

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

קורקינט חשמלי GoWheels EX-Pro

קורקינט חשמלי GoWheels
2190 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-8

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-8
3000 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels EX8S

קורקינט חשמלי GoWheels
3590 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Tiger 8

קורקינט חשמלי GoWheels
3990 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels EX-Power

קורקינט חשמלי GoWheels
3990 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-9

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-9
4290 ₪
3999 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade 9

קורקינט חשמלי GoWheels
4900 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels s EX-Monster

קורקינט חשמלי GoWheels
4990 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-10

קורקינט חשמלי ZERO דגם Z-10
5290 ₪
4999 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade 9 23A

קורקינט חשמלי GoWheels
5900 ₪

קורקינט חשמלי GoWheels Blade X

קורקינט חשמלי GoWheels
7990 ₪

קורקינט חשמלי ZERO דגם 10X

קורקינט חשמלי ZERO דגם X10
8900 ₪
8190 ₪

הרבה גלגולים עברו מאז הקורקינט החשמלי היה צעצוע לילדים בלבד. היום מדובר בשוק עצום מימדים שפונה בעיקר למבוגרים. הפתרון אשר מספק ניידות בעיר באמצעות אנרגיה חשמלית ירוקה ועלויות תחזוקה מינימליות, תפס כמו אש בשדה קוצים. הביקוש בקרב מבוגרים הוא לכלי גדול ומסיבי אשר יספק טווח נסיעה גדול, ואפשרות להרכבת נוסע נוסף ונשיאת שקיות וקניות.

 

קורקינט חשמלי מנצח גם אצל המבוגרים

המבוגרים היום מעדיפים את הקורקינטים על פני האופניים החשמליים, ובפירוט את הקורקינטים המסיביים והגדולים יותר, שהם כבר כלי  רכב של ממש. הנסיעה בעמידה הרבה יותר נוחה, ומשטח העמידה רחב המימדים מסייע לעמידה בצורה נוחה ולאורך זמן. הקורקינט החשמלי מתקפל ומאפשר גם אחסון בתא המטען של הרכב. המנוע של הקורקינט החשמלי הוא בד"כ 48 וולט, המפיק, בהתאם לחוק, 250 וואט. הם בד"כ מיוצרים עם כידון יחיד ושני גלגלים, אך פעמים רבות גם עם כידון כפול, יותר גלגלים ובגדלים שונים. הקורקינטים החשמליים הגדולים מאובזרים בגלגלים גדולים יותר מהסטנדרט המקובל של 8-12 אינצ'ים ולעיתים עד גודל של 20 אינצ'. המשמעות של קוטר  הגלגלים היא כמובן מעבר מעל מכשולים, מדרכות וכו'. המשקל נע בין 15 ל- 20 ק"ג והא מסוגל לשאת רוכב במשקל של כ- 120 ק"ג.  

 

אם כבר קורקינט חשמלי, אז רק בגדול

מרבית הרוכבים אשר מבקשים תחליף לאופניים החשמליים, מחפשים קורקינט גדול ומאסיבי עם נוכחות ויכולת נסיעה לטווחים ארוכים. הסוללה היא כאמור 48 וולט המספקת יותר עוצמה וכוח משיכה אשר יכול לעבוד בתנאי דרך יותר תלולים. האמפר, אשר משפיע באופן ישיר על טווח הנסיעה, יהיה אמפר גבוה יותר. הרעיון הוא לתת מענה לנסיעה ארוכה ולמגוון רחב של צרכי הרוכב. נתון חשוב נוסף, הוא בלימה ושיכוך זעזועים, אשר כמובן תלוי בסוג הגלגל ובולמי הזעזועים אשר ממוקמים בין בין הגלגל למשטח הקורקינט. לא כדאי להתפתות לצמיגי "אנטי פנצ'ר", צמיגים אלו קשיחים ומעבירים את מהמורות הכביש ישירות לרוכב. צמיגים "רגילים" אמנם חשופים לפנצ'רים, אך סופגים טוב יותר מהמורות ומעניקים נסיעה יותר שקטה. קוטר הגלגלים נע בין 8 ואפילו עד ל- 20 אינצ'. 

הקורקינטים הגדולים הם כבר כלי רכב של ממש, ולתושבי גוש דן למשל, יכולים לתת מענה לקשת רחבה של צרכים. החל מניידות כמעט בכל גוש דן, דרך הרכבת נוסע נוסף, אפשרות לשאת קניות ומשקל וכוצ"ב. מן העבר השני, בשל גודלם הם פחות אידאליים לנשיאה ממקום למקום. כך שאם אתה גר בקומה שלישית בלי מעלית, סביר להניח שזה פחות הכלי עבורך. 

 

קורקינטים חשמליים ברשת אופנוסנטר

רשת אופנוסייקל, מתמחה בקורקינטים חשמליים ואביזרים לקורקינטים חשמליים. החברה מרושתת בנקודות מכירה ושירות בגוש דן. לחברה טכנאים מוסמכים אשר מעניקים שירות ותחזוקה שוטפת לקורקינטים החשמליים, על מנת לשמור על בטיחות הרוכב ולהאריך את חיי המדף של הכלי. בנוסף החברה מאפשרת ייעוץ ומכירה גם באמצעות אתר האנטרנט, עם אפשרות למשלוח עד לבית הלקוח. לאחרונה יצאה החברה במבצע חסר תקדים של 36 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. אתם מוזמנים לפנות לכל אחד מנקודות המכירה של רשת אופנוסייקל או באמצעות אתר האנטרנט שלנו או בטלפון מספר 073-3989900 ונשמח להתאים לכם קורקינט אשר ייתן מענה אופטימלי לצרכים האישיים שלכם. נסיעה בטוחה.  

 

באתר אופנוסייקל תמצאו מידע כיסא לאופניים חשמליים, כיסא אופניים לילדים וכיסא אופניים לתינוקות כמו כן תוכלו לרכוש אונליין אביזרים לאופנים חשמליים הכוללים תיק לקורקינט חשמלי, מיגון לרוכב אופניים חשמליים, מטען לאופניים חשמליים, מטען לקורקינט חשמלי ועוד. לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 073-3989900 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים