משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה ציוד לרכיבת חורף

ציוד לרכיבת חורף

שם, רוחות חזקות, ראות מוגבלת וקור. הרכיבה בחורף ללא ספק מאתגרת יותר ודורשת תשומת לב, אבל ממש אין שום סיבה לאפסן את הדו גלגלי עד תום הממטרים. עם הכנה נכונה, הצטיידות אישית בציוד רכיבה לאופנוע הולמת בכמה אביזרים והקפדה על כמה כללים פשוטים בהחלט ניתן להמשיך ליהנות מהאופנוע ויתרונותיו גם בעונה הקרה.
חלק קריטי שרבים לא מייחסים לו חשיבות מספקת ברכיבת חורף הוא הכנת הרוכב, האבזור הנלווה בהתאמה אישית לכל רוכב וההתייחסות כלי שאתם רוכבים עליו ואופי השימוש בו.

ערדליים לאופנוע

בואו נודה אנחנו לא רוכבים עם מגפיים נגד מים כל הזמן, יש ימים שאנחנו נועלים נעליים רגילות לעבודה, לבילוי, לפגישות ועוד. ערדליים זה פיתוח מעולה, יעיל, פרקטי, לא מסובך. תחשבו על זה שפתאום תופס אותנו גשם ורק הרגליים רטובות והוקר חודר, זה מבאס ולא נעים מה שכן אפשר להתקרר. ערדליים זה פריט חובה לכל רוכב זה קטן ונוח לא מסובך.

מעילי חורף לאופנוע

כל רוכב מכיר מעיל חורף לאופנוע, חייבים להכיר הרי אנחנו רוכבים גם בחורף שקר. מעיל חורף לאופנוע הוא פיתוח מבורך, מגיע עם מיגונים לכתפיים, מרפקים וגב. מעיל חורף הוא מעיל שנועד לעמוד בתנאים חזקים של מזג אוויר, בשימוש יום יומי רציף המעיל יעמוד לרשותך בלי תקלות. לרוכב מוצע מגוון רחב של מעילי חורף, כל רוכב והסגנון שלו. גם בחורף רוכבים, רוכבים עם ציוד נכון.

כפפות חורף לאופנוע

לרכב עם ידיים חשופות בחורף זה לא תענוג, זה מצריך סיבה מיוחדת מאוד לא לרכב עם כפפות. בחורף מלבד נזקי מזג האוויר לעור הידיים ישנה סכנת החלקה של הידיים מהכידון וזה כבר עניין בטיחותי שלא מזלזלים בו. כפפות חורף לאופנוע מגיעות בהתאמה לכל סגנון רכיבה, יש כפפות עם הגנה בחלק עליון, בחלק תחתון ועוד...ידיים חשופות מאוד בשעת רכיבה בואו נשמור עליהם הם עוזרות לנו בהרבה דברים ביום יום.

מגפי רכיבה

אומרים שיש שני סוגי רוכבים, זה שרכב עם מגפי רכיבה וזה שירכב עם מגפי רכיבה. יש לנו מוצרים שעד שלא השתמשנו בהם לא ידענו מה הפסדנו, מגף רכיבה הוא אחד מהמוצרים הללו. מגף רכיבה בראש ובראשונה מעניק לרוכב הגנה על כף הרגל במהלך הרכיבה, יש הרבה משתנים בכביש שיכולים חלילה בהפתעה לגרום לנו נזק. מעבר לגנה מגף מעניק יציבות, חוזק ושליטה טובה יותר באזור הרגליים בעת הרכיבה בין עם שימוש בברקס האחורי או העברת הילוך. יש מגוון רחב של מגפי רכיבה רק צריך לבדוק מה מתאים לנו ולצאת לרכב עם חיוך.

צוות יועצי השירות המקצועי והמנוסה של רשת אופנוסנטר ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים יתאים עבורכם ציוד לרכיבת חורף שיענה לצרכים האישיים של כל רוכב ורוכבת, לפרטים התקשרו אלינו בטלפון מספר: 0549793930 ואנו נשמח לסייע מסניפי הרשת. אז תרכבו בטוח!
 

 

 

 

 

https://ofnocenter.co.il/%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%93-%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%A3-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A2

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים