משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה ציוד חורף לאופנוע כללי

ציוד חורף לאופנוע כללי

ציוד לרכיבת חורף - כללי

יש יגידו שבחורף כיף לרכב ויש יגידו שבחורף ממש לא כיף לרכב כל רוכב מהסיבות שלו. ציוד חורף לאופנוע מיועד לתת מענה לרוכב לרכב בימות החורף הקרים והגשומים ללא הפרעה ברכיבה. יש חליפות גשם מניילון מעולות, יש מעילי חורף ממוגנים לאופנוע נגד מים , יש מכנסי ניילון עבים או דקים לרכיבה . יש כפפות לאופנוע ועוד... אנחנו אוהבים לרכב בכל זמן ובעיקר אנחנו אוהבים להיות בטוחים ולרכב בזהירות ובהתאם לתנאים שיש בחוץ.

כפפות חורף לאופנוע

כפפות חורף לאופנוע הן ממש המצאה מבורכת, תחשבו אם היינו רוכבים בלי כפפות. כפפות בראש ובראשונה מגנים עלינו בעת רכיבה ומעניקים לנו יציבות בהחזקת הכידון בעת הרכיבה. יש מגוון רחב של כפפות לאופנוע- יש כפפות ארוכות שמגיעות מעל מפרק היד והן מציעות אטימות גבוהה יותר בימים גשומים. יש כפפות שנותנות דגש על בידוד קור בעיקר וכך הנפח שלהם גדול יותר מכפפות רגילות. הכי חשוב שנרכב עם כפפות כך נהיה בטוחים, איך תמצאו כפפות נכונות? בשביל זה אנחנו פה.

מעיל חורף לאופנוע

מעיל חורף לאופנוע בראש ובראשונה נועד להגן עלינו בעת נפילה חלילה ולאחר מכן לשמור אותנו יבשים במימי גשם ואטומים לקור בימים קרים. יש מגוון רחב של מעילים לחורף שייתנו לנו מענה, סגנון הרכיבה שלנו (סוג האופנוע כמו קסטום, שטח, כביש ועוד ..) חייב להיות תואם למעיל שנרכוש. מעיל

נכון יגן עלינו טוב יותר ויספק לנו תחושה טובה יותר בעת הרכיבה.

מגפי רכיבה

מגפי רכיבה נועדו לרוכבים שמחפשים יציבות והגנה בפני נפילות חלילה, מגפי רכיבה מגיעים בכמה דוגמאות. הדוגמאות הן נועדו לסגנון הרכיבה שלנו (קסטום, כביש, שטח ועוד ..) למצוא את הנעל הנכונה חייבת להיות בהתאמה מלאה לנוחות שלנו כך נוכל ליהנות יותר מחוויות הרכיבה שלנו. איך מוצאים נעלי רכיבה? פשוט יש לכם את היועצים שלנו שישמחו לתת לך לכם מענה.

חליפת גשם לאופנוע

שיורד גשם ואנחנו מתרטבים זה מבאס ממש ! בחורף יש ימים שמפתיעים אותנו עם גשם וזה לא נעים לרכב רטוב. חליפת גשם לאופנוע מעניקה לנו אטימות ממים בעת הרכיבה. יש חליפות עור יותר שמעניקות לנו גם בידוד מקור שזה נהדר לרוכבים שקשה להם לרכב בקור. אל דאגה אנחנו נקל עליכם בבחירת חליפת גשם לחורף.

רשת אופנוסנטר, ציוד לאופנועים ואביזרים לאופנועים מעמידה לרשותכם צוות יועצי בטיחות שייתנו לכם מידע ומענה בכדי לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה ומותאמת לכם באופן אישי. תוכלו להתקשר אלינו לטלפון מספר: 0549793930 או למענה דרך שירות - WHATSAPP באתר.

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים