משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

מושב האופניים, אחד האביזרים שאנו לוקחים הכי ברור מאליו ברכיבה על אופניים, ויחד עם זאת הוא בשימוש בכמעט 100% מזמן הרכיבה. בהתאם, רצוי להעניק למושב האופניים את תשומת הלב המגיעה לו. מאמר זה יסייע לכם להבין את חשיבותו של מושב האופניים וכיצד לבחור את את המושב הנכון. אם תשאלו כל מוכר בחנות אופניים כמה מהקונים שואלים על הכסא בעת רכישת אופניים, התשובה קרוב לוודאי תהיה קרוב לאפס. רוכשי אופניים שואלים ובודקים את כל המאפיינים של האופניים, יצרן, שלדה, מערכת הילוכים ובולמים, אך ברוב המקרים שוכחים לשאול ולבדוק על האביזר אולי הכי שימושי ומשפיע על איכות הנסיעה כיסא לאופניים

 

כיסא לאופניים – לא מתפשרים על הנוחות

מרבית רוכבי האופניים מקבלים את מושב האופניים כעובדה מוגמרת ושוכחים ממנו לגמרי. בד"כ מדובר במושבים קטנים וספורטיבים. מרבית הרוכבים מחליפים את הכסא, כאשר הוא מתבלה ואז, כמו תולעת שיצאה מהתפוח, מגלים עולם חדש של צורות וגדלים. לעומת הגברים, נשים מקפידות יותר על  נוחות ואינן מתביישות לבקש את החלפת הכסא בכסא גדול ומרווח יותר, ובשנים האחרונות, גם מעוצב יותר. גם פה, נגמר העידן של שני טעמים והיום עולם האביזרים לאופניים מציע מגוון גדול של מושבים לאופניים במגוון צורות, גדלים, צבעים וחומרים שונים, כולל טרנדים ישנים של וינטאג' שחוזרים. 

חשוב לזכור גם, כי למושב האופניים חשיבות עליונה בזמן הרכיבה ויש לו השפעה ישירה על נוחות ובריאות הרוכב. מושב נוח מקל על הרכיבה, מסייע לתמיכה בגוף,  ומונע כאבים מיותר אחרי נסיעה ארוכה.

 

כיצד לבחור מושב אופניים אידאלי

כמו שכולנו כבר יודעים, על טעם ועל ריח אי אפשר להתווכח. כמו בבחירת מיטה או ספה, גם פה מדובר בעניין אינדיוידואלי, ולכן יש לבחור את מושב האופניים הנוח ביותר. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את סוג ותנוחת הרכיבה אשר להן השפעה ממשית בבחירת מושב אופניים מתאים. ברשת אופנוסייקל צוות מומחים שישמח לסייע לכם בבחירת מושב אופניים המתאים לכם באופן אישי.

אספנו לכם מספר טיפים לבחירת מושב אופניים מתאים: 

  • מבנה האגן – חשוב להקפיד על כסא שמתאים למבנה האגן והשוני בין גברים ונשים. אגן רחב יותר מטבע הדברים דורש כיסא רחב יותר. 

  • חומרים – לחומר ממנו עשוי הכסא, יש השלכות הן על אורך חיי המדף שלו והן על המחיר. 

  • הכיסוי וקשיחות המושב – מושב אופניים צריך להיות קשיח, אך עדיין נוח. המטרה היא שהרוכב לא "ישקע" בתוך המושב, אלא יקבל תמיכה הולמת. כמו כן, אסור שיהיה לחץ על רצפת האגן. 

בדרך כלל עם רכישת אופניים חדשים, תקבלו מושב קטן דק וצר. אלו שלושת המרכיבים המביאים את הרוכב לכאב באיזור האגן. מושב זה מיועד בדרך כלל לרכיבה תחרותית מכיוון שהוא מייצר פחות חיכוך בזמן הרכיבה. אם אתם רוכבים כמו מרביתנו ומעוניינים ברכיבה בעיקר יום-יומית, ממולץ לבחור במושב אופניים רחב, עבה ורך אשר יספוג את מרבית הזעזועים בזמן הרכיבה. מומלץ לנסות מספר מושבים בחנות ולבחור את הנוח ביותר (למרות שלא תדעו בוודאות, אלא לאחר נסיעה ארוכה). המחירים למושבים נוחים נעים בד"כ בין 100 ל- 300 ש"ח. 

 

באתר אופנוסייקל תמצאו מידע אודות כיסא לאופניים חשמליים, כיסא אופניים לילדים וכיסא אופניים לתינוקות כמו כן תוכלו לרכוש אונליין קסדה לאופניים חשמליים הכוללים תיק לקורקינט חשמלי, מיגון לרוכב אופניים חשמליים, מטען לאופניים חשמליים, קסדות פול פייס לאופניים ועוד. לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 073-3989900 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

 

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים