שירות לקוחות: 6193* | משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח | מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO לכל הארץ! | עד 36 תשלומים בכ"א

שירות לקוחות: 6193*

מדיניות פרטיות

עודכן לאחרונה: 29/06/23

מבוא

אנו, כאתר מסחר אלקטרוני, מחויבים להגן על המידע האישי שלך בהתאם לתקנת הגנת המידע הכללית (GDPR). מדיניות פרטיות זו מסבירה כיצד אנו אוספים, משתמשים, מאחסנים ומגנים על המידע האישי שאתה מספק לנו בעת השימוש באתר המסחר האלקטרוני שלנו. על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים לציית לתנאי מדיניות פרטיות זו. אם אינך מסכים לתנאים אלה, אנא הימנע משימוש באתר האינטרנט שלנו.

איסוף מידע אישי

אנו אוספים מידע אישי כאשר אתה מבצע רכישה באתר האינטרנט שלנו. מידע זה עשוי לכלול את שמך המלא, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת למשלוח, מספר טלפון, פרטי תשלום (כגון מספר כרטיס אשראי) או מידע אחר הקשור לעסקה. אנו שואפים לאסוף רק את המידע הרלוונטי והדרוש כדי למלא את ההזמנות שלך ולספק את שירותינו.

שימוש במידע

אנו משתמשים במידע האישי שאנו אוספים באתר זה כדי לספק לך את השירותים שלנו ולנהל ולשפר את האתר שלנו. השימוש במידע זה עשוי לכלול סיוע בעיבוד הזמנות, ניהול חשבון משתמש, מענה לפניות או בקשות שלך, שליחת עדכונים או הודעות, תקשורת שיווקית או עריכת סקרים לשיפור השירותים שלנו. אנו נשמור את פרטי הלקוח במערכת המאובטחת שלנו רק למשך הזמן הדרוש כדי למלא את המטרות המוצהרות ובהתאם לדרישות החוק.

שיתוף מידע

איננו מוכרים, שוכרים או משתפים את המידע האישי שלך עם צדדים שלישיים אלא אם קיבלנו את הסכמתך מראש או כאשר נדרש לעשות זאת על פי חוק. עם זאת, אנו עשויים להשתמש בשירותים של ספקים חיצוניים למטרות כגון עיבוד הזמנות, ניתוח נתונים או שיפור השירותים שלנו. אנו נשתדל להבטיח שהם עומדים בדרישות הגנת הפרטיות שלנו.

אבטחת מידע

אנו מחויבים להגן על המידע האישי שלך ולהשתמש באמצעי אבטחה מתאימים כדי למנוע גישה בלתי מורשית, שימוש לרעה או חשיפה של המידע האישי שלך. אנו משתמשים בטכנולוגיות אבטחה כגון הצפנה, הגנת התקפות סייבר וגיבויים משחזרים כדי להגן על הנתונים שלך.

זכויות הפרטיות שלך

במסגרת ה-GDPR, יש לך זכויות מסוימות הקשורות למידע האישי שאנו אוספים עליך. יש לך את הזכות לגשת למידע האישי שלך, לתקן אותו, למחוק אותו, להגביל את השימוש שלנו בו, לבקש מאיתנו להעביר או לספק עותק שלו ולבטל את הסכמתך לשימוש בו. נשמח לסייע לך במימוש זכויות אלו, ותוכל לפנות אלינו באמצעות כתובת הדוא”ל המצוינת בסוף תקנון זה.

שינויים במדיניות הפרטיות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או לעדכן מדיניות פרטיות זו מעת לעת. כל עדכונים למדיניות יפורסמו בעמוד זה, והמשך השימוש שלך באתר שלנו לאחר העדכון יהווה את הסכמתך לשינויים.

אם יש לך שאלות או תלונות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו או השימוש שלנו במידע האישי שלך, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות פרטי הקשר המופיעים באתר שלנו.

דוא”ל: office@ofnocenter.co.il

סל קניות
התחברות

No account yet?

חנות
0 רשימת משאלות
0 items סל קניות
החשבון שלי
דילוג לתוכן