משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה כסא אופניים לילד

כסא אופניים לילד

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

האופניים החשמליים הפכו כלי תחבורה לגטימי להורים רבים. הניידות במרכזי הערים, לצד חיסכון בזמן, צריכת דלק וחניה הפכו את האופניים החשמליים לכלי עירוני מועדף בקרב ההורים. כל נושא הסעת הילדים, בין אם זה לגן, לבית הספר, לחוגים או חברים, עבר לכלי הרכב המשני בבית – האופניים. כיצד אם כן הדרך הנכונה והבטוחה לבחור כיסא אופניים לילדים? להלן מאמר אשר יסייע לכם בנושא.

 

סוגי כיסאות אופניים ילדים

בבואכם לבחור כיסא אופניים לילדים, ישנם שני סוגים עיקריים. הכיסא האחורי והקדמי. 

  • הכיסא אופניים האחורי לילדים: מגיע בשני סוגים, כיסא אופניים נשלף אשר מתחבר לשלדה וכיסא אופניים קבוע אשר מחובר לסבל דרך קבע. הכיסא האחורי יכול לשאת יותר משקל ולכן מטבע הדברים יכול לשאת ילדים עד גיל 7 ומשקל של כ-25 ק"ג.

  • הכיסא אופניים קדמי לילדים: כיסא אופניים קדמי לעומת זאת יושב על מוט השלדה, אותו חלק שמחבר את החלק האחורי והקדמי של האופניים. הכיסא הקדמי מיועד לילדים יותר צעירים, בין הגילאי 1-4, והוא בעל יכולת נשיאה של כ- 15 ק"ג. הכיסא הקדמי הוא הפופלרי יותר מבין השניים (כל עוד הוא מתאים במשקל), מפני שהוא מאפשר להורה בקרה על הילד ולנהל שיחה במהלך הנסיעה כאשר גם ההורה וגם הילד פונים לכיוון הנסיעה ויכולים לחלוק יחד חוויות הדרך. בנוסף, הכיסא הקדמי מאפשר לילד להניח את הראש קדימה בנסיעה ולנמנם במידת בצורך.
    לכן, כמו שהסברנו, במידה ומודבר בילדים מעל גיל 4, הרי האופציה היחידה היא כיסא אופניים אחורי, ואז המומלץ מבין השניים הדגם הנשלף. וכן, גם את זה גונבים.

 

כיסא אופניים לילדים - התאמה לילד ולאופניים

לאחר שבחרתם את האפשרות המועדפת עליכם (בהתאם למגבלות כמובן) ישנו מרכיב נוסף שכדאי לקחת בחשבון, מרכיב הנוחות להורה ולילד. כאשר אנו מדברים על מרכיב הנוחות לילד, מדובר על כיסא אשר מתאים לגופו של הילד (ולא, לא כדאי לקחת את הכיסא מהבן של השכנים או מהאחיין שכבר גדל ואינו משתמש בכיסא), התאמה אופטימלית היא תנאי בטיחותי בסיסי שממש, אבל ממש, לא מומלץ לוותר עליו. לאחר שבחרתם את הכסא המתאים והנוח ביותר לילד, יש לבחון את מידת התאמתו לאופניים, וזה בפני עצמו אתגר לא פשוט. יש כיסאות שמתאימים יותר או פחות לסוגי אופניים שונים וגם כאן יש לוודא שהכיסא מתאים ומורכב על האופניים באופן יציב שאינו יכול להתפרק בשעת הנסיעה. ככלל, ממולץ להרכיב כיסא ילדים על אופניים ללא שיכוך, שכן הן יציבות יותר בנסיעה ויותר מתאימות לכיסא ילדים. 

 

כיסא אופניים לילדים מתקינים רק אצל אנשי מקצוע

אנחנו ברשת אופנוסייקל – קורקינטים חשמליים ואופניים חשמליים, ממליצים לתת לאנשי המקצוע לסייע לכם. בחנויות האופניים החשמליים של רשת אופנוסייקל יש צוות מקצועי אשר עושה זאת על בסיס יום-יומי ויכול לסייע לכם בבחירת כיסא ילדים, גם נוח וגם בטיחותי והכי חשוב מתאים לילד, לכן חשוב לקחת את הילד אתכם. 

 

ברשת אופנוסייקל מייבאים ומפיצים אופניים חשמליים, לרבות שירות תיקונים לקורקינט חשמלי (קישור לדף תיקון קורקינט חשמלי) ותיקון אופניים חשמליים (קישור לדף תיקון אופניים חשמליים) באמצעות טכנאים מוסמכים. לרשת נקודות מכירה רבות אשר פזורות בכל גוש דן, וכן אתר אנטרנט פעיל אשר מספק ייעוץ טלפוני ללקוחות. ניתן לפנות לכל אחד מאנשי הצוות ולקבל סיוע בהתאמת כיסא הילדים המתאים וכן הרכבה נכונה ע"י טכנאי אשר יחזיק את כסא הילדים מחובר לאופניים, גם כאשר תעזבו את החנות. באתר אופנוסייקל תמצאו מידע אודות כיסא לאופניים חשמליים, קסדת אופניים לילדים וכיסא אופניים לתינוקות כמו כן תוכלו לרכוש אונליין קסדות פול פייס לאופנייםתיק לקורקינט חשמלי, מיגון לרוכב אופניים חשמליים, מטען לאופניים חשמליים, ארגז לאופניים ועוד. לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 073-3989900 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

 

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים