משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה אופניים חשמליים

אופניים חשמליים

בשנים האחרונות אנו עדים לפופולריות הולכת וגדלה של האופניים החשמליים. זה כבר מזמן לא טרנד חולף, על פי הערכות מדובר במספרים של כ- 300 אלף אופניים אשר מסתובבים על הכבישים והמדרכות. הרוכבים נעים מגילאי 16 ועד 70 פלוס. מרוכבים כתחביב וככלי תחבורה עיקרי. הכל אופניים חשמליים. 

 

רקע חוק אופניים חשמליים

עד לא מזמן, רכיבה על אופניים חשמליים 48v, הייתה מותרת על פי חוק מגיל 14, אך בפועל ילדים צעירים רכבו על אופניים חשמליים ללא כל הפרעה. לאחרונה מדינה שלמה הזדעקה לאור עליה תלולה בקרב רוכבי אופניים חשמליים. כצפוי עלתה תמונה מדאיגה של ה"מערב הפרוע" בכל הקשור להרגלי הרכיבה על אופניים חשמליים.  רוכבים רכבו בפראות על המדרכה או בכביש בניגוד לחוקי התעבורה, התוצאה – זינוק חד בתאונות דרכים עם מעורבות של אופניים חשמליים, כאשר אחוזים גבוהים מהנפגעים הם צעירים בני עשרה, ברובם מתחת לגיל 16. מציאות זו הובילה לעדכון התקנות, כאשר הוחלט על העלאת גיל המינימום לגיל 16, תוך חובה לציית לחוקי התעבורה ולהגביל את הספק הכלים, והמהירות המותרת ל- 25 קמ"ש. כמו כן, חובה על חבישת קסדה בכל עת על רכיבת אופניים חשמליים. בנוסף סמכויות האכיפה הורחבו גם לפקחי הרשויות המקומיות. 

 

יתרונות האופניים החשמליים

ניקח צעד אחורה, על מנת להבין כיצד האופניים החשמליים המתקפלים הפכו כל כך פופלרים בארצנו הקטנטונת. אופניים חשמליים מאפשרי רכיבה של עד 30 ק"מ, או במילים אחרות, נותנים למרבית הצרכים של נסיעות קצרות טווח, אשר אחרת היו נעשות באמצעות כלי רכב. אופניים חשמליים נותנות פתרון למצוקה החניה, זיהום האויר, מסייע לפתרון בעיית הפקקים בכבישים העמוסים ממילא, ומהווה אלטרנטיבה זולה לחיילים וסטודנטים, כמו גם לתושבי הפריפריה, בנסיעה מתחנת הרכבת למקום העבודה וחזור.  

 

סוגי אופנים חשמליים

במרבית האופניים החשמליים יש מנוע בגלגל האחורי של האופניים המקבל את כוחו מהסוללה הממוקמת על שלדת האופניים. ישנם דגמים אשר ניתן להיעזר במנוע עם או בלי שימוש בדוושות, כאשר המהירות נשלטת באמצעות מצערות בדומה לאופנועים. דגמי האופניים משתנים בהתאם לסוג ומשקל השלדה, כאשר השלדה הפופולרית ביותר היא שלדת אלומיניום, ככל שהאופניים קלים יותר, כך יעלו יותר. בהתאם גם סוגי הבולמים, אם יש שיכוך חלקי או מלא, בלמים (רגילים או הידרואלים), צמיגים, וכן צגי חווי דיגטלים או אנלוגיים. כל האביזרים הנ"ל משפיעים על מחירי האופניים, לצד טווח הנסיעה הנקבע ע"י הסוללה והמותג.  

מחירם של אופניים חשמליים ינוע בין 2500 ל- 5000 ש"ח. מדובר בסכום לא מבוטל. לכן בבואכם לרכוש אופניים חשמליים, חשוב לרכוש מיבואן מוכר ואמין, אשר ימכור לכם אופניים תקניים ובטחותיים. בנוסף, חשוב לרכוש מיבואן בעלי חנויות אשר תוכלו לקבל שירות ותחזוקה בהמשך דרך, כמו גם אביזרים תואמים לאופניים שרכשם.

 

רשת אופנוסייקל – אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים, פועלים בתחום הדו גלגלי כבר משנת 2002 ומפעילים סניפים בכל רחבי גוש דן. אצלנו תמצאו אביזרים לאופניים חשמליים, תיקון אופניים חשמליים (קישור לדף תיקון אופניים חשמליים) ותיקון קורקינטים חשמליים (קישור לדף תיקון קורקינטים חשמליים) באמצעות טכנאים מנוסים. בנוסף לאופנוסייקל אתר אינטרנט אשר מאפשר ייעוץ ורכישה טלפונית עם משלוח עד לבית הלקוח. החברה עומדת בכל התקנים המחמירים של משרד התחבורה ומהווה  One stop shop, לכל הקשור באופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים. לפרטים התקשרו לטלפון מספר: 073-3989900 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

 

 

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים