משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה אופניים חשמליים 36V

אופניים חשמליים 36V

אופניים חשמליים הם כבר עובדה, והם כאן להישאר. היום כבר ברור לכולם שהתווסף כלי רכב נוסף בשרשרת המזון של החשמליים. היתרונות ברורים; כלי רכב זול שאינו מזהם, נייד, מאפשר נסיעה לטווחים ארוכים ואחסון קל. במילים אחרות, אם אתה גר בגוש דן, אין צורך בכלי רכב נוסף. אממה, יכולות האופניים נגזרות באופן ישיר מסוג הסוללה. במאמר זה נתרכז בכל מה שקשור לאופניים 36V (או 36 וולט, אם אתם מעדיפים).

 

אופניים חשמליים בוולט או אמפר ומה שביניהם

כאשר אנו רואים את הביטוי אופניים חשמליים 36V או אופניים חשמליים 48v, הכוונה כמובן אינה לסוג האופניים אלא לסוג הסוללה. הסוללה של האופניים החשמליים היא למעשה אחד המרכיבים החשובים ביותר באופניים (וגם אחד היקרים). יש קורולציה בין המפרט הטכני של הסוללה לבין טווח הנסיעה, מהירות האופניים ויכולות הנסיעה, בדרך כלל על כל סוללה היצרן מציין את הוולט (V) ואת האמפר (A). 

הוולט (V)) הוא המתח של הסוללה, והוא משפיע באופן ישיר על המהירות וכוח המשיכה של האופניים בתנאי הדרך. למהירות כיום פחות חשיבות עקב הגבלת מהירות בחוק, אך עדיין יש חשיבות לכוח המשיכה בעליות ותנאי דרך קשים. המשמעות של הוולט (המתח) הוא איזה כוח ממונט הסוללה מעניקה למנוע. ככל שהסוללה חזקה יותר, היא מאפשרת יותר "כוח" למנוע. לכן סוללה של 48 וולט תהיה משמעותית חזקה יותר מסוללה של 36 וולט וסוללה של 36 וולט תהיה חזקה יותר מסוללה של 24 וולט. 

האמפר (A) שולט בטווח הנסיעה של האופניים. לנתון זה חשיבות רבה לשימוש בחיי היום-יום של הרוכב, שכן טווח נסיעה ארוך מאפשר מגוון שימושים רחב באופניים. לדוגמה, סוללות בעלי טווח נסיעה גדול מאפשרות נסיעה לעבודה ולסידורים בטרם טעינה חוזרת, ומייצרות יתרון משמעותי לרוכב. לכן ככל שהאמפר גבוה יותר, טווח הנסיעה של האופניים גדול יותר. מידת האמפר (A) היא יחידת זרם, והכיתוב  "”Ah הוא למעשה "זרם לשעה" ומייצג את יכולת הסוללה - ככל שהקיבולת גדולה יותר, טווח הסוללה ארוך יותר. נתונים אלו משפיעים גם על זמן טעינת הסוללה, כאשר זמן טעינה ממוצע יהיה בין 3- ל- 6 שעות (תלוי בגודל הסוללה) ובאופן השימוש של הרוכב.   

 

אופניים חשמליים, מצב השוק כיום

לאחר שהבנו את הבסיס לוולט ואמפר, נפנה לאפשרויות בשוק היום. האפשרויות נעות בעיקר בין סוללות של 36 וולט (או בשמם אופניים חשמליים 36V), סוללות 48V (או בשמם אופניים חשמליים 48V), וכן סוללות 24 וולט אשר נחשבות פחות פופולריות. מידת האמפר תהיה בצד הגבוה 18 אמפר ובצד הנמוך 8 אמפר (משפיעה על טווח הנסיעה כבר אמרנו). אורך חיי הסוללה יכול להגיע ל-3 שנים, בהתאם לשימוש ומספר הטעינות.

 

רשת אופנוסייקל – אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים, יבואנית בלעדית למותגים מובילים וחלקי חילוף, משווקת אופניים חשמליים 36V ו- 48V. 

יש חשיבות גדולה לרכישת סוללות חליפיות ואופניים מהיבואן אשר מספק אחריות וסוללות איכותיות המספקות אורך חיים גדול יותר (מספר טעינות רב יותר), כמו גם מוצר אשר עבר את בדיקת ואישור מכון התקנים. לרשת אופנוסייקל סניפים בכל גוש דן אשר מאפשרים גם מתן שירות וחלקי חילוף במקרה הצורך. נשמח לראותכם לרכישת אופניים חשמליות במבצע, אביזרים לקורקינטים חשמליים, מנוע לאופניים חשמליים, או שירות תיקונים (קישור לדף תיקון אופניים חשמליים). נסיעה מהנה.

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים