משלוחי אביזרים חינם מעל 189 שח
מבצע משלוחים חינם לקורקינט ZERO
לכל הארץ!
עד 36 תשלומי בכ"א
שירות לקוחות: 058-4750805
Close
אין מוצרים בסל הקניות שלך
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה אופניים חשמליים מגנזיום

אופניים חשמליים מגנזיום

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

אופניים חשמליים Extreme Pro

אופניים חשמליים Extreme Pro
4990 ₪

48/15.6 ברקס הידראולי TITANIUM EXTREME

אופניים חשמליים TITANIUM EXTREME 48/15.6
5400 ₪

אופניים חשמליים Extreme Power

אופניים חשמליים Extreme
6990 ₪

אנו בעיצומה של המהפכההאופניים החשמליים משתלטים על כבישי ישראל. על פי הערכות מדובר במספרים של כ- 300 אלף זוגות אופניים אשר נעים על הכבישים. עם השנים והעליה בפופולריות של אופניים חשמליים 48v, שודרגו גם הכלים בהתאם. היום אפשר לראות שמרבית האופניים החשמליים נמכרים עם גלגלי מגנזיום (קישור לדף אופניים חשמליים מגנזיום. מאמר זה יסייע להבין מהם אופניים חשמליים עם גלגלי מגנזיום ומדוע הם  כה פופלרים.

 

יתרונות של אופניים חשמליים מגנזיום

בוודאי שמעתם הרבה את המונח "אופניים חשמליים מגנזיום". הכוונה היא כמובן לאופניים חשמליים עם חישוקי מגנזיום. אנו מכירים את המונח חישוקי מגנזיום מעולם הרכב, שם הם פופולרים בעיקר מטעמי עמידות ונראות. באופניים חשמליים מדובר בדרך כלל בשני סוגים עיקריים של חישוקים. האפשרות הראשונה היא חישוק עם שפיצים, זהו הגלגל הסטאנדרטי והנפוץ ביותר, והוא גם הזול מבין השניים. היתרון הוא כמובן בעלות, וכן במשקלו הקל יותר. החסרון של חישוק שפיצים, שהוא פחות עמיד, נוטה להישבר, וכפועל יוצא פוגע באיזון הגלגל במהלך הרכיבה. לעומתו, חישוקי מגנזיום, עשויים מחומר עמיד יותר בשל היותם בנויים מיציקה אחת. לעמידות באופניים יתרון גדול, שכן אופניים חשמליים נוסעים במהירות גבוהה יותר, ופוגשים במהמורות, בורות, ויורדים מדרכות לעיתים תכופות (לעיתים כדי הרכבת נוסע נוסף), ועל כן לעמידות הגלגלים חשיבות גבוהה. בסופו של יום מדובר בפחות תיקונים וחיסכון בכיס. החסרון בחישוקי מגנזיום הוא המשקל. הם אמנם מעט כבדים יותר, אך מציעים יתרונות לאין ערוך. מעבר ליתרונות הברורים, כמו כל דבר אחרי בחיים יש להם את יתרון המראה, הפוזה. הם מוסיפים סטייל ומגיעים במגוון צבעים. יתרון נוסף הוא הקלות בהכנסת שרשרת לקשירת האופניים וללא חשש לנזק.

 

כמה עולות אופניים חשמליים מגנזיום

טווח המחירים לסט גלגלי מגנזיום יעלה בין 700 ל- 900 ש"ח, ואם זה כולל מנוע, אנו מדברים על טווח מחירים של בין 1500 ל- 2000 ש"ח. כמובן שברוב המקרים מדובר בעסקת חבילה כחלק מאופניים חדשיים. רשת אופנוסייקל מציעה אופניים חשמליות במבצע בהנחה של 25% על אופניים חשמליים עם חישוקי מגנזיום. האופניים מגיעים עם מפרט טכני עשיר, הכולל בין היתר, ברקסים שמן הידראוליים, ובלמי דיסק אחורי וקדמי. הרשת מעמידה מגוון גדול של אופניים חשמליים מגנזיום ומציעה 36 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. 


אתם מוזמנים לביקור בכל אחד מסניפי רשת אופנוסנטר – אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים הממוקמים בגוש דן, שם יחכה לכם צוות מקצועי, על מנת לסייע לכם בבחירת האופניים החשמליים המתאימים עבורכם. הרשת מציעה גם אחריות ושירות חלפים ותיקונים במעלה הדרך ע"י טכנאים מוסמכים. בנוסף, לרשת גם אתר אנטרנט פעיל המציע רכישה ומשלוח עד לבית הלקוח. נשמח לעמוד לרשותכם.

אמינות

אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי

נסיעת מבחן לכל כלי

אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

רכישה ישירות מהיבואן הרשמי

שירות

לאחר אלפי לקחות מרוצים. אנחנו יכולים לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליים