אודות אופנוסייקל מבית אופנוסנטר

רשת החנויות 'אופנוסייקל OfnoCycle' הוקמה בשנת 2015 וצמחה מתוך רשת חנויות הדו גלגלי הגדולה בישראל 'אופנוסנטר' (2002), אשר זכתה למוניטין רב בקרב חובבי סצנת הדו גלגלי בישראל ומתמקדת בייצור ושיווק מותגים מובילים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

בזכות הנסיון העשיר בייבוא וייצור גלובלי, הוקמה אופנוסייקל אשר תחתיה משווקים אופניים חשמליים של המותג TITANIUM וקורקינטים של מותג הקורקינטים ZERO שנחשב ע״י מיטב הבלוגרים והביקורות לקורקינט הטוב בעולם, ושל VSETT ממשיך דרכו והדור הבא של ה ZERO.

לרשת אופנוסייקל מבית אופנוסנטר אולם תצוגה ראשי ומעבדת תיקונים המשתרעים על כ 250 מטר ברחוב במסגר 46 ת"א (פינת יצחק שדה) וכמו כן שרות מכירה תמיכה ותיקונים ארצי וסניפים נוספים בתל אביב.
מעבדת השירות שלנו בשיתוף עם קבוצת אופנועי הגשר קל-נע בעלי ותק של מעל ל 25 שנה בתחום תיקוני הדו גלגלי מעניקה שירותי מעבדה ותיקונים, עם אחריות ושירות לקוחות מהטובים והמקצועיים ביותר בארץ.

ברשת אופנוסייקל מבית אופנוסנטר תמצאו גם את כל מגוון האביזרים לרכיבה נוחה, מפנקת ובטוחה על אופניים חשמליים. חלק מהאביזרים המשווקים אצלנו נלקחו מעולם רוכבי האופנועים והותאמו לרוכבי הכלים החשמליים, על מנת לאפשר גם לרוכבי הכלים החשמליים את הנוחות והטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק.

אנחנו מאמינים שהדו גלגלי הוא כלי התחבורה המשתלם ביותר מכל הבחינות: חיסכון בזמן מבחינת עמידה בפקקים וחיפושי חניה, חיסכון בדלק, חיסכון בעלויות הביטוח וכמובן תחבורה ירוקה השומרת על איכות הסביבה.
רק באופנוסייקל מבית אופנוסנטר אתם באמת יכולים להיות בטוחים שקניתם בבית אמין וותיק שיהיה לצידכם לאורך כל תקופת האחריות ואף אחריה.

לכל שאלה או ייעוץ אתם מוזמנים לצור קשר עם נציגי השירות האדיבים והמקצועיים ביותר שלנו שישמחו לעזור בכל שאלה. ניתן גם ליצור קשר בטלפון או בהודעת ווטצאפ 058-4750805

אמינות

 אופנוסייקל חברת בת לאופנוסנטר הרשת המובילה בישראל לדו גלגלי.

נסיעת מבחן לכל כלי

 אנחנו בטוחים בכלים שלנו. כדי שתהיו בטוחים גם תאמו איתנו נסיעת מבחן.

מחיר ואחריות

 רכישה ישירות מהיבואן הרשמי במחירים משתלמים ועם אחריות יבואן.

שירות

 עם אלפי לקחות מרוצים, ניתן לומר בוודאות שאצלנו השירות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

מעבדת תיקונים

 לאופנוסייקל מעבדות תיקונים מקצועיות לעזור לכם בכל שאלה ובקשה.

איכות

 ייצוג בבלעדיות של מותגים מובילים נבחרים הטובים ביותר בשוק החשמליי.